Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Çift Katlı Prefabrik
Son Makaleler
Admin
Çelik kapi korkuluk teras kapatma isleriniz itina ile yapilir Celik kapiları istediginiz sekilde yapilir Sonra montajini yapilir takilacagi yerde Teras kapatma isleminde de sizin sectiginiz malzeme Devamı..
Admin
Hobi Evleri

Hobi Ev Çelik Evleri İtina İle Yapılır. Anahtar Teslim Yapılır. Projeleri Belirleyip İstediğin Projeyle Yapılır.

Devamı..
Admin
Çelik ev Rel

Çelik Evleriniz Anahtar Teslim Yapılır. İtinayla Yapılır.

Devamı..
Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
Çift Katlı Prefabrikler

Dubleks Prefabrik Modelleri 

     Konforlu ve geniş iç mekân planlaması ile en çok tercih edilen modellerden olan çift katlı prefabrik evler; büyük bir yaşam alanına, uygun maliyetle ve kısa sürede sahip olma fırsatı sunuyor. Büyük ve geniş alanına rağmen hızlı kurulum imkânı, kolay montaj özelliği ve uygun fiyat seçeneği gibi avantajlı yönleri; iki katlı prefabrik evlerin tercih edilmesini artırıyor. İnşa edileceği konuma uygun mevsim şartları göz önünde bulundurulan ve sahip olunan iklime uygun malzemeler kullanılarak kurulumu sağlanan iki katlı prefabrik evler, dayanıklı ve sağlam yapılar olarak öne çıkmaktadır.

    Satın almadan önce ihtiyacınız ve yaşam alanınızdan beklentileriniz göz önünde bulundurularak tasarımı Çalışkan Prefabrik tarafından  oluşturulan dubleks prefabrik ev modelleri ve fiyatları, dilediğiniz değişiklikleri kolayca uygulama özelliği sunuyor. Oda planlamaları, zemin ve birinci kat olmak üzere iki kat içerisinde oluşturulmakta, yaşam alanınızı kullanışlı bir şekilde dizayn edebilmeniz için isteğinize uygun olarak oda konumları kolayca değiştirilebilmektedir. İki farklı kata sahip olan dubleks prefabrik evler, ferah ve sakin bir yaşam alanı sunarak konforlu özelliklerle hayal ettiğiniz ev planını gerçeğe dönüştürmektedir. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları, diğer yapılara göre oldukça uygun bir maliyet sunduğu için uzun yıllar kullanıma dayanıklı bir eve, çok yüksek bir bütçe ayırmadan sahip olmak isteyenlere avantajlı bir yatırım imkânı yaratıyor.

 

 

 

 

2. el prefabrik ev fiyatları Çelik evler Fiyatları ve Modelleri Dubleks Çelik evler Çelik Konstrüksiyon Ev Fiyatları 2020 Karmod Çelik Ev Fiyatları Prefabrik ev Modelleri ve ıcı Prefabrik Ev fiyatları çelik konstrüksiyon ev 2.el prefabrik ev fiyatları ankara prefabrik ev ankara fiyatları sincan/ankara Prefabrik Ev Fiyatları Ankara Gölbaşı Prefabrik Ev Ankara Kazan Prefabrik Ev Fiyatları 2020 Ankara Prefabrik Ev metrekare fiyatı Prefabrik Ev Fiyatları AnkaVilla Ankara Prefabrik Çelik Ev Yenimahalle/Ankara